Proponujemy niezobowiązujący pomiar, doradztwo i wycenę. Posiadamy bogatą ofertę wzorników z materiałami, doradzimy w kwestii najoptymalniejszego rozwiązania. Bazując na doświadczeniu zaproponujemy system pozwalający spełnić Państwa wymagania i oczekiwania. Na miejscu przeprowadzimy pomiar, doradzimy i przedstawimy wycenę. Umawiamy indywidualne godziny spotkania, również w godzinach wczesnowieczornych.

Zadzwoń i umów się lub wypełnił formularz, a my oddzwonimy do Ciebie.

Serdecznie zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Oddzwaniamy najszybciej jak to jest możliwe, zwykle tego samego lub następnego dnia roboczego. Prosimy o dokładne sprawdzenie poprawności takich danych jak numer telefonu kontaktowego czy adresu email. Dziękujemy.

Podaj adres email i sprawdź jego poprawność, abyśmy mogli odpisać.
Podaj numer telefonu i sprawdź jego poprawność, abyśmy mogli oddzwonić.
Dzięki wstępnej informacji, będziemy mogli skierować sprawę do osoby ze specjalizacją w dziedzinie
Szczegóły, np. preferowane godziny kontaktu,

Pomiar i wycena krok po kroku

1. Zamów bezpłatny i niezobowiązujący pomiar
Nasz pomiar jest w 100% bezpłatny. Po wykonanym pomiarze przedstawimy wycenę oraz wstępną kalkulację wariantów – również zupełnie bezpłatnie.

2. Obejrzyj wzorniki tkanin
Zapewniamy możliwość zapoznania się z pełną gamą używanych przez nas tkanin i materiałów – na umówione spotkanie zabieramy próbki ze sobą. Nie ma lepszego momentu żeby wybrać pasująca Tobie tkaninę.

3. Dokładna wycena produktów
Po dokonaniu pomiarów i wybranego przez Odbiorcę rozwiązania, przedstawiamy dokładną ofertę. Rezygnacja nic nie kosztuje!!!

4. Szybka realizacja
Ale jeśli propozycja zostanie zaakceptowana, to szybko przystępujemy do realizacji zamówienia! Serdecznie zapraszamy.