Żaluzje z pewnością sprawdzą się w Twoim domu. Przygotowaliśmy dla Ciebie modele drewniane oraz aluminiowe, a także plisy. Żaluzje mają tę zaletę, że możesz przy ich pomocy decydować o tym, ile światła wpuścisz do wnętrza. Dostępne u nas modele drewniane wyróżniają się dużą wytrzymałością mechaniczną, dlatego przez wiele lat pozostaną w Twoim domu, a ich wygląd nie ulegnie zmianie. Żaluzje aluminiowe są równie trwałe, a przy tym wyjątkowo łatwe w utrzymaniu czystości. Sprawdzą się rewelacyjnie w kuchni, gdzie mogą być narażone na wiele zabrudzeń. Dostępne w wielu wariantach kolorystycznych plisy to dla Ciebie idealny wybór, jeśli zależy Ci na tym, żeby pomieszczenie było rozświetlone przez promienie słońca, a jednocześnie chronione przed wzrokiem osób z zewnątrz.

W ofercie żaluzji posiadamy:

  • drewniane;
  • aluminiowe;
  • pionowe – verticale;
  • plisy.
żaluzje drewniane

Wykonane są z najwyższej jakości drewna co sprawia iż są one uniwersalne bez względu na styl w jakim wykonane są pomieszczenia. Żaluzje drewniane składają się z lameli występujących w dwóch szerokościach, tj. 25mm oraz 50mm.

Drewno zawsze w wykończeniach jest ponadczasowe i nigdy nie wychodzi z mody. Dodatkowo żaluzje drewniane charakteryzuje funkcjonalność oraz niebanalny wygląd nadający elegancji  i wyrafinowania. Kolejnym atutem żaluzji drewnianych jest łatwość utrzymania ich w czystości, a także możliwość regulowania światłem według własnych potrzeb.

MONTAŻ: Żaluzje drewniane montujemy bezinwazyjnie: na ramie okiennej lub  inwazyjnie : do ściany, sufitu lub we wnęce okiennej. 

Nasza firma posiada szeroki zakres kolorystyczny lameli drewnianych.

żaluzje aluminiowe

Żaluzje aluminiowe (metalowe) skutecznie chronią pomieszczenia przed nadmiernym nagrzewaniem się. Umożliwiają precyzyjne ustawienie pozycji lamel, a tym samym zachowanie odpowiedniej cyrkulacji powietrza. Lamele żaluzji aluminiowych występują w kilku szerokościach: 16, 25 oraz 50 mm, co pozwala na płynną regulację, która  pozwoli Ci osłonić się przed obserwatorami z zewnątrz, nie eliminując dopływu naturalnego światła.

Żaluzje aluminiowe są jednym z najczęstszych wyborów produktów do wystroju wnętrz budynków użyteczności publicznej, tj biur, urzędów, gabinetów stomatologicznych czy przychodni.

MONTAŻ: Żaluzje aluminiowe montuje się w świetle szyby, do ściany lub do sufitu. Są lżejsze od klasycznych żaluzji drewnianych, a podniesiony pakiet lamel zajmuje mniejszą przestrzeń w oknie.

Nasza firma posiada szeroki zakres kolorystyczny lameli aluminiowych.

żaluzje pionowe verticale

Żaluzje pionowe nazywane również jako „verticale” są niezwykle istotnym elementem wystroju przede wszystkim biur, szkół oraz innych instytucji użyteczności publicznej nie tylko ze względu na swój design, ale również możliwość zasłonienia okien o dużych wymiarach. Stanowią wspaniałą alternatywę dla zasłon oraz firan ze względu na swoją użyteczność oraz komfort użytkowania. Poprzez pionowe ułożenie pasów dostosowanie światła do potrzeb osoby znajdującej się w pomieszczeniu jest niezwykle proste.

MONTAŻ: Żaluzje pionowe montowane są do ściany lub do sufitu. Montaż polega na mocowaniu szyny verticali za pomocą specjalnych mocowań które są przykręcane na kołki rozporowe. Następnie po mieszczeniu szyny górnej w zaczepy zostają wpięte lamele verticali.

Nasza firma posiada szeroki zakres kolorystyczny lameli pionowych.