o firmie rolety kowalczyk

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY OPARTEJ NA GWARANCJI RZETELNOŚCI, JAKOŚCI, INNOWACYJNOŚCI ORAZ SZEROKIEGO WYBORU PRODUKTÓW.

Jesteśmy nowo powstałą firmą z ponad 10 letnim doświadczeniem w branży zasłon okiennych. Doświadczenie to nabywaliśmy pracując właśnie w zakładach trudniących się montażem rolet, żaluzji, plis i moskitier.

Zdobyta praktyka oraz znajomość rynku sprawiła iż podjęliśmy decyzję o otworzeniu własnej działalności z dniem 11.11.2020 o nazwie ’’Rolety Kowalczyk’’ zlokalizowanym w Ostrołęce, przy ulicy Goworowskiej 37A.

Wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów oferując szeroki zakres produktów o najwyższej jakości w rozsądnej cenie oraz profesjonalne doradztwo świadczone przez doświadczonych pracowników, a także darmowy pomiar i wycenę produktów. Zapoznaj się z bogatą ofertą rolet, żaluzji, verticali.

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie i zaufanie klienta.

Jesteśmy przekonani iż WIELOLETNIE doświadczenie w branży oraz współpraca z najlepszymi dostawcami surowców (z kraju i ze świata) pozwoli nam sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.